826 dní bez drog - 1
Zdroj: reddit.com
Drogy jsou zlo!

Přestala brát heroin a po 826 dnech odvykací kúry ukázala tvář. Rozdíl je neuvěřitelný!

Žena (24), která dlouhá léta bojovala se závislostí na heroinu, ukázala, jak vypadá její tvář po 826 dnech, kdy je tzv. "čistá." Výsledek detoxikace je úžasný!

Dlouhá léta bojovala mladá žena, která si nepřeje být jmenována, a tak vystupuje pod přezdívkou "DisregardThisOrDont," s těžkou závislostí na heroinu. Heroin je pravděpodobně nejtvrdší drogou, kterou lze na ulici sehnat. Závislost na heroinu je prakticky okamžitá a jde o jednu z nejtvrdších forem fyzické zavislosti. Pokud jste bez heroinu, máte ty nejsilnější abstineční potíže, jaké můžete u drog zažít.

Nebylo tedy jednoduché donutit mladou ženu, aby se ze své závislosti začala léčit. Po několika nepodařených pokusech si ale uvědomila, že nechce přijít o svoji dceru, kterou měla prozatím v péči její matka. Požádala tedy soudce, který měl na starosti její případ, o pomoc. Žena byla umístěna do nejlepšího sanatoria ve státě, kde žije.

Se svým příběhem šla na veřejnost i přes to, že spousta lidí z jejího okolí neví, že měla tak obrovský problém s drogovou závislostí. Tvář, kterou zveřejnila po více jak dvou letech "střízlivého" období, ukazuje, jak velkou proměnou prošla. Z obličeje zmizely nevzhledé skvrny a akné a zmizely i odulé unavené tváře.

Mladá žena, která se své závislosti dokázala vzdát, i když to skutečně nebyl jednduchý boj, může být příkladem pro všechny, kteří bojují s podobnými démony. Nejdůležitější je, najít v sobě sílu a správnou motivaci. Pro tuto ženu to byla její malá dcerka.

Autor: sim

Diskuze