Jessica Porten - 1
Zdroj: facebook.com
To snad ne!

Žena trpěla poporodními depresemi: Co jí udělala zdravotní sestra, vás zvedne ze židle!

Mamince se narodilo třetí dítě. Po porodu začala trpět poporodními depresemi. Rozhodla se vyhledat pomoc. Co se ale stalo, je neuvěřitelné. Tohle jí udělala zdravotní sestra...

7 fotek
Jessica Porten z Kalifornie po porodu svého třetího dítěte, dcerky Kiry, trpěla poporodními depresemi. Uvědomovala si, jak je na tom, a rozhodla se vyhledat pomoc. Při klasické poporodní kontrole se obrátila na zdravotní sestru.

Co ale následovalo, by asi nikdo nečekal. Stěžovala si na nutkavé obsesivní myšlenky, týkající se jejího novorozeněte a vyžadovala odbornou pomoc. Zdravotní sestřička během chvilky narychlo odešla z ordinace, jakože se jde poradit s lékařem.

Ve skutečnosti šla ale sestra zavolat policii. "Když policie přišla, bylo jim jasné, že nejsem blázen a že bych dětem nikdy neublížila. Jelikož jsem měla autosedačku s Kirou, museli jsme vyřešit, jak mě odvezou. Dovolili mi jít samotné autem, vždyť nejsem šílenec," svěřila se matka. Policisté ji doprovodili do nemocnice.

Nakonec ji pustili domů. Jessica se rozhodla, že se s celou situací, kterou byla velmi zaskočena, podělí s ostatními maminkami na internetu. Setkala se s obrovskou podporou nejen od maminek. Svou zkušenost se snaží zúročit. Aktuálně se snaží rozjet neziskovou organizaci, která by podporovala, aby měli lékaři a další zdravotnický personál, adekvátní psychologický trénink, aby pak dokázali zvládat takové situace a nevolali na své pacienty policii.

Autor: mk

Diskuze