Muž napsal do baru - 1
Zdroj: facebook.com
Povýšil žárlivost na vyšší level

Šla do baru na rozlučku se svobodou. Žárlivý přítel udělal takovou šílenost, že to personál zveřejnil na facebooku!

Žárlivost občas nezná mezí. A žárlivci už vůbec ne! Důkazem toho je příběh zoufalého partnera, který aby ochránil svoji přítelkyní před zájmem mužů, byl ochoten zajít velmi daleko.

Žena vyrazila s kamarádkami no nočního klubu Filthy's v britském Newcastlu. Dívky slavili rozlučku se svobodou a tam obvykle žádní muži nepatří, protože to má být čistě dámská jízda. Jenže partnera zmiňované ženy znepokojoval fakt, že jeho milá bude bez něj v prostředí, kde s ní mohou ostatní muži flirtovat.

A tak přemýšlel, jak by tomuhle zabránil a měl tak jistotu, že se nic podobného nemůže stát. Rozhodl se kontaktovat personál klubu a poprosit je o neuvěřitelnou věc. zaměstnanci byli z jeho požadavku tak v šoku, že se s tím pochlubili na facebokových stránkách klubu. Ve znění zprávy od žárlivce stálo: „Ahoj, moje přítelkyně plánuje tento víkend rozlučku se svobodou. Zajímalo by mě, jestli bych si mohl zaplatit zaměstnance, který bude na ni dohlížet a ujistil se tak, že u jejich stolu nejsou žádní muži. Nechci, aby kdokoli z party věděl, že je zaměstnanec sleduje!“

Tenhle vzkaz zveřejnili zaměstnanci klubu s tím, že rozhodně nepřichází v úvahu, aby po nich kdokoli něco takového vyžadoval a nikdy by tohle určitě nepodpořili „my jsme bar, ne soukromí detektivové nebo profesionální úchylové,“ dali jasně najevo svůj postoj k věci.

Autor: bin

Diskuze