Žena našla v salátu hroznou věc
Zdroj: Profimedia
Hnus!

Žena si v obchodě koupila salát: Když během konzumace uviděla, co v něm je, pozvracela se z toho!

13. 2. 2018

Žena si v obchodě koupila salát. Když si ho doma připravila a začala ho konzumovat, narazila na neobvyklou věc. Fuj! Z toho, co v něm bylo, se pozvracela!

Zdravotní sestra Michelle Carr z amerického Maine si v supermarketu 26. ledna koupila salát ve městě Portsmouth. Když si ho doma připravila a začala ho jíst, přišel velký šok! V salátě našla cosi, co jí nejdříve připomínalo avokádo. Nakonec ale zjistila, že jde dokonce o živočicha. Byl to ještěrka! zeleninu distribuovala společnost v Kalifornii a právě odtamtud zvíře pochází.

"Po pár zakousnutí jsem si uvědomila, že moje vidlička nenapíchla plátek avokáda, ale že je to ještěrka. Bylo to nechutné, byla jsem šokovaná. Hned jsem začala zvracet. Neexistuje způsob, jak se dozvědět, jestli jsem ocas opravdu snědla nebo ne," postěžovala si žena.

Mluvčí supermarketu dle televize WMUR informovala, že kontaktuje dodavatele a informuje ho o události. Michelle už dokonce kontaktovala i odbor dohledu nad zdravím. Obává se, jestli se nenakazila salmonelou nebo čímkoliv jiným, jelikož kojí. Ještěrka byla bez ocásku. Michelle tedy neví, zda ho náhodou nesnědla.

 

Autor: mk

Diskuze