Žena pije kávu
Zdroj: Pinterest
To musíte vyzkoušet

Žena si sladila kávu a následně ji vypila! Pak se stalo něco, co jí změnilo život

Patříte mezi milovníky kávy a nedokážete si bez ní den už ani představit? Žena přišla s nápadem do ní začít přidávat tři věci, díky kterým se jí pak změnil život. Tenhle nápad vám možná pomůže vyřešit váš životní problém!

Žena se rozhodla přestat si sladit kávu kvůli ušetřeným kaloriím, a tak hledala jinou variantu ochucovadla. Napadlo jí smíchat med, skořici a kokosový olej. Káva jí s touto kombinací moc chutnala, a tak ji začala pít pravidelně. Pak si ale všimla, že je jí volné oblečení. Když si stoupla na váhu, tak zůstala v šoku! Neuvěřitelně zhubla! Jak je to vůbec možné?

Každým vypitým šálkem zmiňované kávy si totiž zrychlovala metabolismus. Kokosový olej obsahuje tělu prospěšné mastné kyseliny. Ty zlepšují trávení a likvidují tuk. Jeho účinky jsou ještě silnější v kombinaci se skořicí a medem. Med také pomáhá spalovat tuky, příjemně oslazuje a stabilizuje hladinu cukru v krvi. Takže nebudete mít potřebu se přejídat sladkým. Skořice zase brání ukládaní tuku v těle. Ideální kombinace!

Smíchejte tyhle tři suroviny s kávou každý den a o Vánocích si budete smět přidat bramborového salátu bez výčitek. Navíc to bude ve vaší kávě příjemná změna a to také není k zahození, ne?

Autor: Beat

Diskuze