Sarah Hood - 1
Zdroj: Profimedia
Nepříjemné

Žena si oblékla čerstvě vyprané kalhoty: Teď má velké zdravotní problémy a bojí se, že přijde o nohu!

Britka Sarah Hood (53) se potýká s nepříjemnými komplikacemi, které jí provázejí což od listopadu 2017, kdy ji kousl pavouk. Ženě hrozí, že přijde o dolní končetinu.

3 fotky
Sarah Hood kousl jednoho dne malý černý pavouk, když si na sebe navlékla džíny, které se jí sušily venku. "Spěchali jsme na večeři. Hodila jsem je na sebe. Až když jsme přišli do restaurace, pocítila jsem na noze nějaké štípnutí," vzpomíná. Nic ji však nebolelo. Krátce na to na stole zahlédla pavouka.

Později večer si všimla, že má na noze stopy po štípanci. Neřešila to a šla spát. Neškodně vypadající rána v těle spustila několik zdravotních komplikací. V noci Sarah začala v noze pociťovat pálivou bolest a zvýšila se jí teplota. Štípance zhnisaly a zvětšily se.

Druhý den se vydala do nemocnice. Lékaři ženě řekli, že ji pravděpodobně štípla snovačka jedovatá, známá také jako černá vdova, která dokáže v těle spustit otravu. Projevuje se bolestmi, horečkami, psychickými poruchami, průjmy a dušností.

Už uplynul rok a zdravotní stav Sarah se zhoršuje. Trpí bolestmi a byla třikrát hospitalizována. Vždy jí nasadili antibiotika. Ta však vždy jen zánět, který se zase vrátí. "Nikdy jsem nenavštěvovala exotické země a přesto se mi stalo něco takového," kroutí hlavou Angličanka. "Velmi se bojím, že pokud se mi bude zánět a infekce opakovaně vracet, tak nakonec o tu nohu přijdu. Nechci nic, jen být opět zdravá a znovu žít svůj život," dodává.

Autor: mk

Diskuze