Kanyarat Chaichan - 1
Zdroj: Twitter
Hrůza a děs!

Žena si nechala vytetovat obočí od nezkušeného tatéra: Katastrofální výsledek! FOTO

28. 3. 2018

Šokující fotografie před a po ukazují, jak dopadla žena jménem Kanyarat Chaichan po špatně provedené práci "nezkušeného" tatéra. To je tedy síla!

Kanyarat Chaichan (26) se rozhodla, že si nechá vytetovat obočí. Výrazné obočí je teď přeci trendy, takže nechtěla zůstat pozadu. Jenomže tatér nebyl zřejmě moc zkušený a to, co jí na místě obočí vytvořil, je docela síla. Poté, co uviděla výsledek, se zhrozila!

V listopadu jí tatér jí udělal obrovské tlusté černé obočí, že se sama sebe lekla. nemohla si dovolit obočí odstranit a tak už rezignovala a začala se smiřovat s tím, že takhle zůstane už navždy. Objevila se ale jedna dobrá duše, která se jí rozhodla pomoci.

Surat Thani v Thajsku slyšel o jejím neštěstí a rozhodl se jí pomoci a bezplatně obočí upravit. Léčbu provedl Vilailak Nan Sundantom, který používá kombinaci mikrovlákna a laserového odstranění. Kanyarat teď bude muset čekat šest měsíců, než budou výsledky patrné. Už teď její obočí ale vypadá o dost lépe. "Jsem velmi Cítím se lépe a myslím, že vypadám mnohem krásnější," říká Kanyarat. "Myslela jsem, že budu mít po zbytek života to obří obočí," dodává.

Autor: mk

Diskuze