Adele Smith - 1
Zdroj: facebook.com
Špatné rozhodnutí

Žena si nechala udělat tetování. Teď ale hořce lituje! Nemůže kvůli tomu sbalit chlapa. FOTO

Žena si nechala udělat neobvyklé tetování na památku. Teď má kvůli němu ale problém najít si partnera a velmi svého rozhodnutí lituje. Co si nechala vytetovat?

6 fotek
Adele Smith (28) se rozhodla, že si nechá udělat tetování, když její černý novofundlandský pes jménem Max překročil osm let života, což je obvyklá délka života tohoto plemene. Charitativní pracovnice si pak Maxovy tlapky nechala na památku vytetovat na hruď.

Jsou 8 centimetrů široké a 3,5 centimetrů vysoké. Za jednu tlapku Adele zaplatila 100 liber (cca 2 885 Kč). Teď svého nápadu velice lituje. Kvůli tlapkám s ní totiž nechtějí randit muži. "Od té doby, co jsem to před deseti lety udělala, jsem neměla pořádný vztah," řekla Adele pro Mirror.

"Lidé se mnou mluví a scházejí se se mnou, ale chtějí mluvit jen o mých prsou. Tetování mělo být jako památka na Maxe, ale kdykoliv se podívám na svá prsa, více než na Maxe, myslím na to, jak velkou chybu jsem udělala," zoufá si žena.

Kromě tohohle tetování má Adele také tetování, které jí připomíná jejího králíka. "Mám ještě malé tetování na krku. Ale pro otisky Maxových stop jsem potřebovala větší prostor a jediné místo, o kterém si myslím, že je dostatečně velké, byla moje hruď," vyprávěla o svém rozhodnutí Adele.

Poprvé tetování začala litovat na univerzitě, kde si každý první všiml jejích prsou, místo ní samotné. Od okolí také začala dostávat negativní komentáře. Pak prý svá prsa začala nenávidět a začala nosit roláky, aby tetování zakryla. Muži si o ní prý díky tetování myslí, že je "lehká děva". Nyní Adele zahájila laserovou léčbu, aby se tlap zbavila. Bohužel to bude stát 1000 liber (cca 29 000 Kč) a procedura bude trvat 18 měsíců.

 

ČTĚTE TAKÉ:

GALERIE: 20 nejhorších tetování všech dob

Najděte to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí k vašemu ZNAMENÍ!

Autor: mk

Diskuze