Tetování - 1
Zdroj: Twitter
Nejspíš neměla tušení

Žena si nechala udělat čínské tetování: Zřejmě vůbec netušila, co to slovo znamená!

Lidé si občas nechají vytetovat něco, čeho později litují. Třeba proto, že je obrázek už omrzí, anebo také proto, že zjistí jeho pravý význam. Jako například tato žena, která si na nohu nechala udělat nápis v čínštině.

Pokud tato žena neví, co její tetování ve skutečnosti znamená, není jediná. Na světě existuje spousta lidí, kteří si nechají na své tělo vytetovat slova a fráze v různých jazycích – ať už jde o čínštinu, japonštinu, korejštinu, arabštinu, hindštinu a další…

Alton Wang z Temple City v USA jeden takový případ nedávno zaznamenal během letu. Vedle něj seděla žena, která měla na noze vytetovaný čínský nápis. Jelikož je Wang Číňan, dokázal velmi dobře přečíst, co znaky na její noze znamenaly.

Minulý týden sdílel fotografii tetování na Twitter a napsal, že si žena pravděpodobně neuvědomuje, že na její noze stojí nápis "miso". Miso je populární nízkokalorická polévka. Samozřejmě, žena, o níž se jedná, může mít opravdu rád miso polévku a plně si uvědomuje skutečný význam svého tetování, ale je to méně pravděpodobné než to, že význam tetování nezná a nebo si myslí, že nápis znamená úplně něco jiného.

Další lidé, kteří umí dobře čínsky, se okamžitě přidali se svými příběhy. Uživatel Zombie Chef například napsal: „Seděl jsem ve vlaku naproti chlápkovi, který měl na lýtku v čínštině napsáno „Krevety a smažená rýže“. Možná je trend si nohy označovat nápisy z menu v čínských restauracích.“

Autor: mk

Diskuze