Nadia Bokody - 1
Zdroj: Instagram
Všeho moc škodí

Žena si nadměrně užívala s vibrátorem: Udělala přitom velkou chybu! Teď varuje ostatní

Aktualizováno 11.8. 2018 08:32

Nadia Bokody se rozvedla s manželem a odhodlala se sexuální život s ním nahradit vibrátorem. "Už dlouho jsem neměla sex. Ale zároveň jsem nebyla připravená s někým se opět sexuálně sblížit. Proto jsem se po krátkém surfování na internetu rozhodla koupit vibrátor," říká čtyřiatřicetiletá žena.

Svou novou hračkou se Nadia stala doslova posedlá. Na vibrátoru se stala závislou. Líbila se jí jeho lehkost a rychlost, s jakou jí způsoboval rozkoš. Poprvé měla svou sexualitu pod kontrolou, a právě to jí dělalo radost.

Po několika týdnech se však rozkoš proměnila v bolest. Nadiu začaly sužovat bolesti v oblasti pánve. Ihned tedy navštívila lékaře. "Teprve když se mě zeptal na pár otázek, zjistila jsem, že moje bolest je výsledkem nadměrného používání vibrátoru," uvedla.

Nadia se nakonec lékaři přiznala, že svůj nový vibrátor používala i pětkrát za den, dokonce při nejvyšším nastavení, jaké u něj šlo. Lékař jí doporučil dlouhodobou sexuální abstinenci.

Teď se Nadia snaží zvýšit povědomí žen o používání podobných pomůcek. "Když něco zkoušíte poprvé, je třeba na to jít zlehka," vzkazuje ostatním ženám.

Autor: mk

Diskuze