Žena si chtěla vzít šaty na pohřeb - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Co člověk, to názor

Žena si na pohřeb chtěla obléct docela obyčejné šaty. Její manžel se zděsil a okamžitě jí je zakázal!

Na pohřeb se hodí zejména nenápadné konzervativní kousky oblečení. Extravaganci a výstřednost bychom měli nechat. Nejmenovaná žena si chtěla vzít na první pohled docela obyčejné šaty, když se v nich však ukázala svému muži, zakázal jí v nich jít.

Zmatená uživatelka sociální sítě se s prosbou o radu obrátila na ostatní uživatele. manžel jí totiž řekl, že šaty nad kolena jsou na pohřeb nevhodné. Tento kousek jejího šatníku mu prý nikdy nepřekážel a ona v něm už na několika akcích byla. "Původně jsem si chtěla obléct na pohřeb tyto šaty. Připadají mi dokonalé. Měla jsem v úmyslu je zkombinovat s černými punčoškami a s kotníkovými botami na podpatku a všechno jsem chtěla doplnit šátkem v neutrální barvě," napsala pod fotku s tím, že měří jen 152 cm a dlouhé šaty na ní nevypadají dobře.

Na sociální síti se rozvířila bujará debata, z níž se dá usoudit, že tato smutná událost dokáže přivést do rozpaků nejednu ženu. Každá chce totiž vypadat i za těchto smutných okolností dobře, důstojně, a přitom se cítit pohodlně. Avšak zachování určité důstojnosti a piety vůči zesnulému dávají lidé najevo i tím, co si obléknou na pohřeb.

Šaty, které si chtěla obléct, mnozí lidé na sociální síti pochválili a nerozuměli tomu, co na nich manželovi vadilo. "Šaty a doplňky jsou zcela v pořádku. Černé punčochy jsou výborný nápad a měly by být neprůhledné. Udělejte si nevýrazný make-up a nezapomeňte na decentní bižuterii, " radila jí jedna uživatelka.

Našli se však i tací, kteří se s jejím muže shodli. Podle nich jsou šaty vhodné spíše na večírek. "Možná byste mohli zkusit černé kalhoty nebo džíny a zkombinovat je s tričkem ke krku a s vestou. Působí to elegantně a zároveň nepříliš výstředně," doporučila další uživatelka. Podle ní mají šaty dokonce příliš hluboký výstřih.

Šokující, ale maximálně elegantní: Oblékla byste na svatbu černé šaty?
Černá, stálice dámského šatníku: jak ji nejlépe nosit a kombinovat?

Autor: mk

Diskuze