Jenny Kershaw - 1
Zdroj: Twitter
Šok!

Žena si na internetu rezervovala hotel s obřím luxusním bazénem: Realita byla úplně jiná! FOTO

Ne vždy jsou věci tak, jak se zdají. Své o tom ví Jenny Kershaw z anglického Manchesteru, která se před pár dny podělila na Twitteru o svou zkušenost s hotely ve vietnamském městě Danang.

Když si před časem přes internet na webu Booking.com rezervovala hotelový pokoj, byla uchvácena. Nejvíc se jí líbil hotelový bazén a nemohla se dočkat, až bude na místě. Když ale do hotelu dojela, čekala jí studená sprcha!

Nešlo o žádný luxusní bazén na střeše, jak si představovala z fotografií, ale o obyčejnou malou vířivku. "Náš hotelový bazén ve Vietnamu versus realita," stálo v komentáři u fotografie, kterou zveřejnila na sociální síti.

Na fotce stránky je vířivka zachycena z takového úhlu, že vypadá jako nekonečně dlouhý bazén. A ještě k tomu s krásným výhledem na město! Když se o tom dozvědělo vedení Booking.com, kontaktovali Jenny a požádali ji, aby podala oficiální stížnost. Ta to však odmítla, protože není naštvaná. Situace ji naopak velmi pobavila. Stránka mezitím přidala do inzerátu k tomuto hotelu slovo "jacuzzi", aby bylo jasné, že nejde o žádný bazén, ale jen o vířivku.

Autor: mk

Diskuze