Kalhoty - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Nechutné!

Žena si na internetu objednala džíny za 2,5 tisíce. Z toho, co pak našla v jejich kapse se jí zvedl žaludek!

dravotní sestřička si na internetu objednala džíny za 2,5 tisíce korun. Když jí dorazily domů, nevěřila svým očím, co našla v jedné z kapes. Je to dost nechutné!

3 fotky
Zdravotní sestřička Christine Evans si koupila nové džíny. Byla velmi překvapená, co v nich našla. Kalhoty Not Your Daughters z obchodního domu Nordstorm stály 89 liber, tedy cca 2 552 Kč.

Když jí přišla zásilka, našla v kapse kalhot překvapení. Může to znít dost úsměvně, ale z takového "dárku" byste nadšeni asi nebyli. Byly tam totiž opotřebované dámské kalhotky tanga.

Christin si na módní značku stěžovala přímo na Twitterz. napsala: "Po mnoha letech loajality vůči vaší společnosti, jsem byla nyní zděšena z nedostatečné služby zákazníkům, jako jste poskytli mně. Dostala jsem od vás džíny Not Your Daughters se špinavými opotřebovanými tangy v přední kapse. Zavolala jsem tedy na službu zákazníkům, ale odpověď byla nepřiměřená podnikovým standardům."

Skutečnost, že do jejích zabalených dřín byly vloženy špinavé dámské kalhotky, se jí zdála velmi znepokojující. Aby také ne! "Jako zdravotní sestra znám četné množství rizik, které může takové zboží představovat," dodala. Společnost jí dala nové kalhoty. Nerozumějí ale tomu, jak se něco takového mohlo stát.

Autor: mk

Diskuze