Jenny Mills - 1
Zdroj: Profimedia
Jako po vichřici

Žena si na internetu koupila vánoční stromek: Hrůza, která jí dorazila, by urazila i bezdomovce! FOTO

Už jste si někdy objednávali vánoční stromek přes internet? Žena jménem Jenny Mills (51) z Anglie to udělala. Nemohla věřit svým očím, když ho rozbalila!

3 fotky
Angličanka Jenny Mills si přes internet objednala vánoční stromek. Když ho rozbalila, byla docela v šoku, co za kousek jí dorazil. Jeden a půl metru vysoký umělý strom totiž vypadal jako torzo, které přežilo tornádo.

Za necelých 500 Kč nemohla sice očekávat žádný zázrak, ale co je moc, to je moc. "Na krabičce výrobce píše, že je třeba stromeček poskládat tak, aby na něm nezůstala žádná holá místa. Ovšem na tento stromek už není co připevnit," směje se Jenny.

Stromek, který si podle fotografie na internetu objednala, vypadal úplně jinak. Byl hezký a hustý. "Podle popisu mělo jít o stromek s třpytivým a hustým jehličím. Ale ten, co mi poslali, vypadá spíše, jako by ho právě někdo přehodil přes plot," přidává se její manžel.

Jenny připravuje Vánoce pro celou rodinu, která čítá 15 lidí. S přípravami tedy začíná velmi brzy. Naštěstí tedy měla ještě čas, aby koupila jiný stromek. "Dcera je sociální pracovnice a řekla mi, že něco takového by urazilo i bezdomovce," dodává žena.

Autor: mk

Diskuze