Houpací kůň - 1
Zdroj: facebook.com
Jako z hororu

Žena na své zahradě našla starého houpacího koně. Ze vzkazu, který u něj byl, mrazí!

Hračky jsou staré jako lidstvo samo, v průběhu dějin se ale mění podle toho, jak se mění svět. Hračky dokážou děti nejen zabavit, ale také rozvíjejí jejich fantazii. Ne nadarmo si pak mnoho dětí myslí, že hračky jsou živé a ožívají, když se nikdo nedívá. Tato představa se stala námětem pro bezpočet amerických hororu. Pro ženu z Anglie se tento horor stal skutečností...

Byl to den jako každý jiný. Obyvatelka anglického hrabství Surrey si k snídani udělala kafe a s tímto nápojem, který k ránu neodmyslitelně patří, si sedla ke stolu. Pak se podívala z okna. V tu chvíli pochopila, že se děje něco divného.

Na své zahrádce totiž uviděla houpacího koníka. Ten ale nebyl její, ani sousedův. Žena vyšla ven, aby si koníka pořádně prohlédla a v duchu si pokládala otázku, kdo jí tak neobvyklý dárek věnoval. Zblízka ale koník nevypadal vůbec roztomile, spíše děsivě. Měl na sobě přilepený vzkaz, kde stálo, že je to dárek „pro výjimečnou holčičku s láskou od Sophie“. Dále tam stálo, že Sophie holčičce žehná.

Žena však netuší, kdo je Sophie a kdo je ta „výjimečná holčička“, o které se ve vzkazu mluví. A tak zavolala policii. Muži zákona hračku převzali a začali pátrání po jejím majiteli. Jsou totiž přesvědčeni, že koník je starožitný a že má velkou cenu. Prozatím pracují s verzi, že hračku někdo odcizil a pak ze srandy podstrčil na cizí zahrádku i se strašidelným vzkazem.

Autor: Iri

Diskuze