Katie Holley - 1
Zdroj: facebook.com
To je síla!

Žena se v noci vzbudila s bolestí ucha: Nechutné, co jí odtamtud lékař vytáhl!

Příběh ženy jménem Katieho Holley z Floridy je jen pro silné nátury! Tohle byste rozhodně zažít nechtěli! Minulý měsíc se probudila uprostřed noci s podivným pocitem v levé ušní dutině – jakoby jí tam někdo položil kus ledu.

„Když jsem z ucha vytáhla bavlněný tampón, byly na něm dva tmavohnědé hubené kousky čehosi,“ řekla pro časopis SELF. „O chvíli později jsme dospěla k závěru, že jde o nohy nějakého dobrodružného hmyzu, který zkoumá mé ucho,“ popsala.

Její manžel si okamžitě nasadil brýle a začal jí ucho prohlížet. Potvrdil, že se tam objevil šváb. Pinzeta se bohužel ukázala jako nedostatečná, k jeho odstranění. Katie tedy musela jet do nemocnice.

Poté, co jí podali znecitlivující lék, který švába zabil, jí hmyz odstranili. Ukázalo se, že nebyl mrtvý, jak si Katie původně myslela. Doktor jí z ucha vyjmul dokonce tři kusy hmyzího jedince. Okamžitě dostala antibiotika, aby se jí v uchu nerozjela nějaká infekce.

Katie ale stále ucho bolelo a tak se rozhodla jít k lékaři znovu. Tentokrát odstranil z ucha šest kusů. Poté ji poslal k odborníkovi na ORL, aby se ujistili, že už je to opravdu vše. Ten ale neměl dobré zprávy. V uchu ještě něco zbylo. „Použil nástroj, který vypadal jako velké nůžky, vyjmul celou hlavu, horní trup a několik končetin,“ popisuje hrůzný zážitek Katie.

Specialista na ORL říká, že to není žádná výjimka. Minimálně jednou za měsíc prý lidem vyndává z uší to, co do nich nepatří. Katie byla dokonce druhá v jediný den, která jeho pomoc potřebovala.

Autor: mk

Diskuze