Lauren Knowles - 1
Zdroj: Profimedia
Šílené!

Žena se těšila z těhotenství. To se ale rázem změnilo v horor! Když šla na toaletu, přišel obrovský ŠOK

Žena se těšila na druhé miminko. Její radost se ale brzy proměnila v horor. Když šla na toaletu, zůstala v šoku. Veškeré štěstí bylo rázem pryč.

5 fotek
Když se Lauren Knowles z Perthu v Austrálii dozvěděla, že je těhotná, byla štěstím bez sebe. Zkrátka, jako většina nastávajících maminek, které plánovaně otěhotní. vše se ale velmi brzy zkomplikovalo.

V sedmém týdnu zjistila, že začala slabě krvácet a tak se rozhodla zajít ke svému lékaři. "nebyla jsem moc nervózní. těžkým těhotenstvím jsem si prošla i při čekání prvního dítěte Charlieh," řekla.

Lékaři jí po vyšetření ale nesdělili zrovna pozitivní zprávu. Zjistili, že jde o molární těhotenství a Lauren nečeká druhé dítě. Místo toho v jejím těle rostl nádor. Okamžitě podstoupila chemoterapii, jenomže rakovina rostla dále.

Po třech měsících Lauren začaly chytat šílené křeče. když šla v nemocnici na toaletu, vyšla z ní jakási tmavá hmota. Dostala tak ze sebe nebezpečný tumor, díky kterému mohla zemřít. Vážil podobně jako dítě v 17. týdnu těhotenství.

Lékaři jí sdělili, že by se raději v nejbližší době neměla snažit o dítě. také si mysleli, že pravděpodobně už nebude moct mít děti. Tři měsíce na to ale byla opět těhotná. K překvapení všech porodila zdravou dceru.

"Když jsme jeli na náš první ultrazvuk a viděli jsme srdce dítěte, nemohla jsem přestat plakat, protože jsem věděla, že je skutečné," svěřila se svými pocity se Lauren.

VÁŠ PŘÍBĚH: Pekelné těhotenství! Málem jsem nepřežila!
VÁŠ PŘÍBĚH: Dvakrát jsem potratila - kvůli geopatogenním zónám

Autor: mk

Diskuze