Kristin Waner
Zdroj: Kristin Waner
Fascinující okamžik

Žena se rozhodla pro domácí porod. Nikdo nemohl uvěřit tomu, co během něj udělal její pes!

21. 7. 2018

Technika domácího porodu patří k těm, kterou jedni odsuzují a druzí naopak vynáší do nebes. Brooke patří do té druhé skupiny, a tak se své druhé dítě rozhodla porodit doma. Vůbec ji ale nenapadlo, jak to ponese jejich pejsek Ranger.

5 fotek
Brooke si na domácí porodu najala soukromou fotografku Kristin, která měla zachytit veškeré silné okamžiky, které k porodu patří. Z tohoto silného zážitku si ale fotografka odnáší více, než vůbec čekala. Překvapil ji právě pejsek Ranger.

„Vešla jsem do dveří, Ranger mě nadšeně přivítal a pak mě odvedl do pokoje, kde se odehrával celý porod. Po chvíli jsem si všimla, že se za celou tu dobu od Brooke ani nehnul. Neustále ji pozoroval, čichal k ní a chtěl si být jistý, že je všechno, jak má být,“ řekla podle webu Bored Panda fascinovaná fotografka Kristin.

Fotografie a celý porod v ní zanechaly natolik silný dojem, že je sdílela na Facebooku. A překvapivě v lidech nevyvolal tolik diskutovaný domácí porod pohoršení, jako je dojalo chování pejska Rangera. Ten je zářným příkladem toho, že pes je skutečně nejlepší přítel člověka.
 

Autor: bin

Diskuze