Paula Grzelak-Schultz - 1
Zdroj: facebook.com
Kabrňák

DRSNÁ REAKCE: V restauraci se opila a nechala auto venku! Majitel podniku jí zanechal dechberoucí vzkaz

Pár si vyrazil užít do víru velkoměsta. Skvěle se bavili a popíjeli alkohol. Úplně zapomněli, že do města přijeli autem. To pak nechali před restaurací a majiteli podniku to jednoduše nedalo...

4 fotky
Paula Grzelak-Schultz se rozhodla trochu uvolnit a vyrazila si s manželem do restaurace. Večer se vydařil a oba neodolali alkoholu. Pak nastal problém. Do baru totiž přijeli autem. Co teď s ním?

Rozhodli se pro zodpovědný přístup a vůz nechali zaparkovaný u restaurace s tím, že se pro něj další den vrátí. To ještě netušili, co jim v noci na auto přistane. Další den byl na autě tajemný vzkaz. Na něm stálo poděkování, že za volant nesedla žena opilá a neriskovala tím svůj i životy ostatních. Jako bonus ke vzkazu dostala ještě poukaz na výborná kuřecí křidélka úplně zdarma! Nemohla uvěřit vlastním očím. Kdo milý vzkaz na auto přiložil?

Nebyl to nikdo jiný než sám majitel restaurace. Galantní gesto neudělal poprvé. Podobné vzkazy nechává na autech všem zákazníkům. Chce tak podpořit řidiče, kteří se rozhodnou pro zodpovědný přístup a raději si pro auto další den zajedou, než způsobí dopravní nehodu.

Autor: Beat

Diskuze