Lynn Lew - 1
Zdroj: facebook
Může tohle pomáhat?

Žena se nemohla zbavit akné: Pak začala s nechutnými praktikami a nyní má dokonalou pleť!

Existují některé docela dost bizarní rituály, které ženy podstupují ve jménu krásy. Ten následující patří k těm nejpodivnějším a nejšílenějším!

Američanka Lynn Lew tvrdí, že pije moč psů. Ta je podle ní hotovým zázrakem v boji proti akné. Ve videu, kde popisuje svou teorii o tom, proč tak dobře působí, říká: "Mnoho z vás se mě zeptalo, jak to, že vždycky vypadám tak dobře, jak to, že mám vždy tak dokonalý make-up, nebo jak to, že má pleť vždy tak přirozeně září."

Pak řekne, že tajemství své krásy všem ráda prozradí a následně vypije šálek plný moči svého psa. A je toho víc. Když se zdá, že šálek dopila, pokračuje: "Jakmile jsem se poprvé napila moči svého psa, měla jsem deprese a byla jsem smutná. Měla jsem dost hrozné akné."

Pak začne vykládat pochybné skutečnosti o moči a jejích vlastnostech: "Psí čaj má také vitamín A, vitamin E, je v něm 10 gramů vápníku a je také dokázáno, že pomáhá léčit rakovinu.“ Zatímco "uroterapie" bývala praktikována ve staré Číně, Římě, Řecku a Egyptě, není to praxe, kterou by dnešní zdravotní experti schvalovali. Navíc žádné studie neposkytly dostatečné důkazy o účinnosti nebo přínosech psí moči pro zdraví.

„Ledviny filtrují krev a přebytečnou tekutinu. Sůl a minerály se vylučují. Močenímm se tělo zbavuje nadbytku. Proč byste to tedy chtěli znovu absorbovat?" reaguje na dle Marie Claire bizarní postup Zaki Almallahová, konzultantka z urologie v BMI Priory Hospital v Birminghamu.

 

Autor: mk

Diskuze