Vikkie Kenward - 1
Zdroj: facebook.com
Hrozné zjištění!

Žena se měla vdávat. Pak si ale přečetla výpis hovorů a zjistila o svém snoubenci krutou pravdu!

Žena (30) se před pár lety poznala se svým přítelem. Byla z toho obrovská láska a plánovali si společnou budoucnost. Po přečtení výpisu hovorů, o svém snoubenci ale zjistila krutou pravdu!

9 fotek
Angličanka Vikkie Kenward se v roce 2013 poznala s Tyem Smithem. Zamilovala se a okamžitě si s ním plánovala krásnou budoucnost. Později se ale všimla, že má podezřele vysoké účty za telefon. bylo jí to divné a tak začala pátrat.

Na výpise objevila opakující se telefonní číslo. nebylo úplně běžné a tak si řekla, že ho zkusí zadat do Googlu. Nečekala však, že jí výsledek hledání způsobí takový šok. Bylo to číslo na eskortní agenturu.

"Nevěřila jsme vlastním očím. Plánovali jsme svatbu, mluvili o budoucnosti. Byla jsem šťastná," popisuje vztah před tím, než na nehezkou zálibu svého přítele přišla. Aby toho nebylo málo, zjistila, že jeden telefonát byl i ze stejného dne, kdy jí požádat o ruku. "Můj snubák stál 120 liber a za noc s nějakou Amy zaplatil 130 liber. Dokonce sáhl i na peníze, které jsme odkládali na svatbu," řekla.

Ty ji prý ujišťoval, že s prostitutkami šlo jen o sex, ale ji opravdu miluje. S nimi prý nic necítil. Naštvaná Vikki ale neváhala a okamžitě se s ním rozešla. Pro jistotu se ještě nechala vyšetřit na pohlavní choroby.

Autor: mk

Diskuze