Lynn Conlin - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Brekeke

NECHUTNÉ: Zakoupila nový telefon a s radostí ho zapnula. Na to, co v něm našla, už do smrti nezapomene!

Tahle žena radostně zapnula svůj zbrusu nový telefon. Usměv jí však na tváři moc dlouho vydržel. V mobilu uviděla něco naprosto šíleného. Jak se to tam vůbec mohlo objevit?

Lynn Conlin si (46) koupila nový mobilní telefon, a to raději z ověřeného kamenného obchodu. Doma ho s radostí svěřila do rukou své dceři a poprosila ji, ať ho zapne. To neměla dělat! Dospívající dívka telefon zprovoznila a našla v něm něco dost šokujícího.

V galerii byly vyfocené detaily mužských genitálií a šlo o opravdu ukázkově nechutné kousky. Matka se hned ptala dcery, jestli s tím má něco společného, ta v tom však byla nevinně. Tím to pro Lynn ale nekončilo. Další den se vydala do obchodu, kde telefon koupila. Dočkala se upřímné odpovědi a omluvy?

Bohužel ne. V obchodu s mobilními telefony tvrdili, že nevědí, jak se fotky do naprosto nového telefonu dostaly, a že to budou muset prověřit, a pak se jí ozvou. To neudělali, proto je žena kontaktovala znovu. Tentokrát se dozvěděla, že z obchodu poslali telefon přímo do střediska výrobce. Ten se k situaci odmítl vyjádřit s tím, že nemůže komentovat jednotlivé případy. Lynn se tedy spravedlnosti nedočkala. Příště si možná koupí mobil raději z bazaru.

Autor: Beat

Diskuze