Kim Elkins - 1
Zdroj: facebook.com
To je síla!

Žena přišla domů dřív z práce a načapala manžela při nevěře: S kým ji povedl, je opravdu nechutné!

Čerstvá manželka z Anglie zažila jen pár týdnů po veselce obrovský šok. Odhalila, že jí manžel zahýbá. Největším překvapením pro ni však bylo, když zjistila s kým!

Jednoho dne se Kim Elkins (33) vrátila o něco dříve z práce a odhalila nevěru svého manžela, za nějž se provdala jen pár týdnů předtím. Nejvíce zhnusená byla, když zjistila, s kým jí Kenny zahýbá. Jeho milenkou byla totiž její teda Lorraine Esslemont.

Pravda vyšla najevo šest týdnů po svatbě. "Byla jsem hysterická. Skutečnost, že to Kenny na naší posteli dělal s mou vlastní tetou, vše jen zhoršila," řekla Kim portálu Mirror Online. Tetu, která je o deset let starší než ona, brala více jako dobrou přítelkyni, než jako příbuznou. O to víc je z jejího chování zklamaná.

Lorraine se rozešla s přítelem a Kim jí nabídla, že u nich může zůstat tak dlouho, jak bude potřebovat. Její vstřícnost se ale nakonec obrátila proti ní. Když jednoho dne přišla z práce dřív, protože si zapomněla klíče, zabušila na dveře a slyšela, jak Kenny říká: "Sakra, to je Kim." "Přišel mi otevřít a hned jsem se zeptala, kde je Lorraine. Tvrdil, že je v pokoji pro hosty, ale já jsem zamířila rovnou do ložnice. Našla jsem ji tam ležet úplně nahou, bylo jasné, co ti dva dělali. Ještě teď se mi z toho zvedá žaludek," uvedla Kim.

Po incidentu se rozhodla dát manželovi kvůli sedmiletému synovi ještě jednu šanci. Po pár týdnech jejich vztah ale ztroskotal. Kenny se nakonec přestěhoval společně s Lorraine dál od bydliště Kim. Lorraine prohlásila, že za to, že rozbila vztah své neteře, žádnou vinu necítí. "Když se zamilujete, nedá se nic dělat," obhajuje se. Kim si mezitím našla nového přítele, za kterého se plánuje vdát hned po tom, jakmile bude ukončeno rozvodové řízení s nevěrníkem Kennym.

Autor: mk

Diskuze