Courtney Hill
Zdroj: US magazine
Třeba to byl osud

Během nehody přišla o manžela se synem. Za dva dny zažila další obrovský šok!

Opravdová tragédie potkala Courtney Hillovou. Během autonehody přišla o dva nejdůležitější muže jejího života, a to sice o syna a manžela. Neštěstí se stalo, když její manžel Brian vezl syna do školy. Oba sice zemřeli, ale Courtney dlouho sama s dcerou nezůstala...

Po děsivé autonehodě zůstala Courney sama jen s dcerou Reaganou. Pouhé dva dny po smrti manžela si udělala těhotenský test a zjistila, že to tak dlouho nezůstane, byla totiž těhotná! Se svým milovaným zesnulým manželem čekala trojčata! Bohužel se tuto radostnou zprávu nestihl dozvědět, a tak mu ji pouze zašeptala během pohřbu.

Ani tehdy její trápení neskončilo. Těhotenství pro ni bylo náročné, obzvlášť v těchto zlých časech. Už během prvního měsíce dostala silné bolesti a musela do nemocnice. Pak se nějakou dobu zdálo být vše v pořádku, ale opak byl pravdou, jednomu z dětí přestalo bít srdíčko. To Courtney velice zasáhlo, do té doby se totiž zdál v pořádku.

S jeho ztrátou se dokázala vyrovnat a krátce na to se dočkala dvou krásných zdravých dětí a konečně s Reaganou nebyly samy. Courtney má z velké rodiny radost. Pravidelně dětem říká, jak měly úžasného bratra a otce. „Všem svým dětem často vyprávím o jejich otci. Byl to skutečný hrdina. Úžasný muž, manžel i otec. Byl prostě dokonalý.“ řekla. Škoda, že se už s dětmi nestihl seznámit.


 

Autor: Beat

Diskuze