Hayley Stamper - 1
Zdroj: Twitter
To se jen tak nvidí

Žena pozvala na svou svatbu bývalého přítele! Jeho reakce je k nezaplacení

Pro někoho je to neobvyklé a šokující, pro někoho zase nic divného. Hayley Stamper z Nebrasky se bude zanedlouho vdávat a na svou svatbu nezapomněla pozvat svého ex přítele! Co on na to?

5 fotek
Hayley své pozvání vysvětlila tak, že její rozchod s bývalým partnerem je už pět let zpět a nerozešli se vůbec ve zlém, tak by ho ráda na svém velkém dni viděla. Stali se z nich dobří přátelé, kteří si stále rozumí a dokáží se zasmát navzájem svým vtipům.

Hosté dostali krásné pozvánky, na kterých měli odškrtnout, jestli se zúčastní, či ne a také měli napsat, na jakou písničku si určitě zatancují. Hayley bývalý přítel to pojal s pořádnou dávkou humoru.

Na řádek, kde má být jméno písničky, napsal „I loved her first“, což v překladu znamená „Miloval jsem ji první“. Příspěvek se stal hitem internetu po tom, co ho Hayley sdílela na svém Twitteru s vyjádřením: „Ne každý rozchod musí mít traumatický konec. Zůstali jsme přáteli a stále se umíme zabavit na vlastních vtipech. Jestli se můj snoubenec i ex umí na tomto příspěvku zasmát, měli byste to zkusit i vy."

Hayley tím pobavila celý svět a je ráda, že se z jejího bývalého přítele stal dobrý kamarád, se kterým se jednou za čas ráda zasměje. Dokonce i na své svatbě!
 

Autor: nat

Diskuze