Žena nachytala manžela
Zdroj: facebook
Dělá si srandu?

Poslala manželovi snímek, na kterém je syn s nebezpečným predátorem! Reakce muže vás dostane

Kayla Eby poslala svému muži fotku, na které vedle jejich syna sedí agresivní šelma. Jak zareagoval?

10 fotek
Kayla Eby z Oregonu se doma asi hodně nudila! Jinak jen lze těžko vysvětlit vtip, který si vymyslela na svého manžela. Ten nebyl doma a ona byla na mateřské dovolené s jejich malým synem. Jako správná matka své dítě pravidelně fotí, aby měla krásnou památku na jeho dětská léta.

Jednou ji ale právě napadlo takovou fotku trochu vylepšit. Žena si pohrála s PhotoShopem a svůj výtvor poslala manželovi přes mobil. A co že na něm bylo? Roztomilý usměvavý synátor sedící na gauči a vedle něj poklidně vegetující kojot! A protože kojot není zrovna to nejpřátelštější zvíře, bylo ženě jasné, že manžela dostane do takřka infarktového stavu. Dokonce udělala i fotku samotného kojota a napsala k ní, že je to roztomilý pejsek!

Manžel reagoval tak, jak by se od zodpovědného otce dalo čekat. Myslel si, že se zbláznila a okamžitě jí volal, protože jí chtěl říct, že tohle opravdu není pejsek, to zvíře, co přitáhla z venku domů a ať to zvíře, které by mu mohlo sežrat celou rodinu, okamžitě vyhodí z domu! Kayla ho ještě pěknou chvilku dusila, a pak šla s pravdou ven! A jeho reakce? Podívjte se v galerii na celou konverzaci od začátku do konce!

Autor: bin

Diskuze