Becky Harris - 1
Zdroj: facebook.com
Neskutečné

Žena porodila sedm zdravých dětí, doma si však nechala jen jedno: Co udělala s ostatními, váš šokuje!

Těhotenství je pro každou ženu dosti náročným, přesto ale krásným, obdobím. Tato žena čekala již sedmé miminko. Jenže si ze všech nechala pouze jednao. Co udělala s ostatními?

 

Britka Becky Harris je profesionální náhradní matka – pro páry, které z jakýchkoliv důvodů nemohou mít miminko, porodila již šest dětí. Poprvé se stala náhradní matkou v roce 2010, kdy porodila dítě pro bezdětný pár z Wallesu. V roce 2011 obšťastnila pár z Londýna. V roce 2012 pobouřila veřejnost tím, že se stala náhradní matkou pro homosexuální pár. V roce 2013 pak porodila potomka pro pár z Jižní Anglie a rok na to pro pár se Surrey. V roce 2016 porodila dítě pro Benitu a Marka Cuttera z Hullu, přičemž tentokrát od páru nedostala skoro žádné peníze – rozhodla se jim pomoci poté, co zjistila, že původní náhradní matka, kterou si pár vybral, byla podvodnice a obrala manžele o všechny úspory. Kromě dětí, které porodila pro bezdětné páry, má Becky svého vlastního syna Leviho, kterému je sedm let.

 

Avšak právě homosexuální pár (který nechtěl být jmenován) se Becky nejvíc vryl do paměti. Tvrdí, že nikdy v životě neviděla tak ryzí emoce, jako když pro ně v roce 2012 porodila krásnou holčičku. Dívence je nyní pět let a podle Becky jsou její dva tátové ti nejlepší rodiče. A tak minulý rok mužům nabídla, že jim dá opravdový dárek – porodí jim další dítě úplně zdarma. Dle britských zákonů náhradní matka nemůže dostávat žádnou finanční odměnu, může ale dostávat dárky až do výše 15 000 liber. Tentokrát ale Becky jakékoliv odměny odmítla. „Všechny moje náhradní děti jsou úžasné, ale tato holčička je jedinečná, protože to je můj dárek jejím otcům."

Holčička přišla na svět 23. ledna. Becky prozradila, že s holčičkou byla jen chvíli a pak ji převzali její tatínkové. „Jsem sice její biologická matka, jejími skutečnými rodiči ale budou její tátové," dodala. Becky, která pracuje jako ošetřovatelka v domově pro seniory, o sobě tvrdí, že náhradní mateřství pro ni není žádným přivýdělkem, ale možnost udělat šťastnými jiné páry.

 

Autor: Iri

Diskuze