Karen Anvil vyfotila krásnou fotografii královské rodiny - 3
Zdroj: Profimedia / Twitter
Ta má štěstí

Žena pořídila FOTO královské rodiny, které je tak někdo nemá! Fotografové jí neskutečně závidí

Meghan Markle (36) s princem Harrym (33) vyrazili v doprovodu Kate (36) a Williama (36) na tradiční vánoční mši. Předtím ale narazili na fotek chtivé fotografy. Jenže ta nejvzácnější fotka se pořídila pořídit právě této ženě z davu.

3 fotky
Královská rodina se na 1. svátek vánoční účastnila tradiční mše v kostele Svaté Marie Magdalény v Sandringhamu, kde má královna své vesnické sídlo. Rodina si to však musela užít za doprovodu mnoha zvědavců, fanoušků a fotek chtivých fotografů. Mezi příznivci královské rodiny byla i Karen Anvil (39).

Žena se na královskou rodinu přišla podívat a chtěla si na památku odnést nějaké vlastní fotky. Paradoxně to dopadlo tak, že si domů odnesla lepší fotografii, než jakýkoli profesionální fotograf. Zatímco oni získali jen formální fotky, na kterých rodina nacvičeně pózuje, Karen měla snímek mnohem lepší.

Na něm je nejdiskutovanější pár celé Británie, tedy princ Harry a jeho čerstvá snoubenka Meghan Markle. Vedle nich si to vykračuje William s Kate. A čím je fotka tak jedinečná? Všichni členové jsou na fotce uvolnění a dokonce se Kate s Harrym podívali Karen do objektivu! žena na ně totiž zakřičela Veselé Vánoce tak nahlas, že se za ní otočili. Fotka, která nepůsobí křečovitě a strojeně, se tak stala v Británii hitem sociálních sítí.
 

Autor: bin

Diskuze