Protest proti testování na zvířatech
Zdroj: YouTube.com
Hrozivé záběry

Žena podstoupila před zraky lidí desetihodinové trýznivé mučení! VIDEO pro silné povahy

Jacqueline Traide je žena, která budí v lidech svým jednáním rozporuplné reakce. Jedni ji chápou a obdivují, druzí si myslí, že je blázen. Proč se nechá mučit?

Francouzská umělkyně Jacqueline Traide je zástánkyní a milovkyní zvířat. A to dokonce natolik, že jí představa experimentů a pokusů na nevinných tvorech dělá skutečně psychicky zle. Proto se rozhodla zkusit něco udělat a zakročila tak, že si o tom nyní povídá celý svět.

Asi každý ví, že řada kosmetickcýh produktů je testována na zvířatech. V dnešní době sice už řada výrobců od zneužívání zvířat upustila, ale stejně tak je pořád dost výrobků, které před uvedením na trh byly testovány na nevinných němých tvářích. Respektive jednotlivé složky, které produkty obsahují. A to by chtěla odhodlaná Francouzska změnit.

Kvůli zvířatům podstoupila přesně ty procesy, které se běžně praktikují při testování. Na protest si nechala roztahovat ústa, nuceně se krmit, dostávala injekce, chemikálie do očí a další věci, ze kterých jde hrůza. Nakonec přišla i o vlasy! Celý trýznivý proces trval nekonečných deset hodin. A aby toho nebylo málo, vše se odehrávalo v prosklené výloze londýnského obchodního centra, aby její poslání zaznamenalo co nejvíce lidí. Šli byste do toho?

Autor: bin

Diskuze