Dívka podezírala přítele z nevěry - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Šílená ženská

Žena podezírala partnera z nevěry: Když usnul, pomstila se mu velmi drastickým způsobem!

Žárlivá milenka Rehema Kabayan (24) byla přesvědčena, že ji přítel Anthony Sekawa (28) podvádí a tajně se setkává s jinou. Rozhodla se tedy, že se mu pomstí. vybrala si k tomu dost drastický způsob!

Rehema Kabayan svého přítele podezřívala z nevěry. Byla na něj tak moc rozzlobená, že vymyslela šílený drastický způsob, jak se mu pomstí. Čekala, až Anthony usne a pak mu uřízla penis.

Sousedé, kteří slyšeli výkřiky bolesti, okamžitě přivolali policii. Muže pak záchranka převezla do nemocnice, píše ugandský deník PML Daily. Anthony policii řekl, že se mu už dříve partnerka snažila proříznout krk během domácí bitky.

Rehema vypověděla, že se nedávno dozvěděla, že jejího přítele viděli s prostitutkami v nevěstinci ve Wanton Mukono. Také zjistila, že potají chodí ven s ženami a flirtuje s nimi v barech. byla z toho prý tak rozladěná, že se nedokázala uklidnit.

Mluvčí Metropolitní policie v Kampale Luke Owoyesigyire potvrdil, že policie dostala tísňové volání, ve kterém se uvádělo, že jistému muži odřízli nožem penis. Policie dorazila na místo činu spolu se záchranáři, kteří potvrdili, že byl muž vážně zraněn a převezen do nemocnice. Rehema zůstává ve vazbě na policejní stanici na základě obvinění z pokusu o vraždu. Vyšetřování i nadále pokračuje.

Autor: mk

Diskuze