Nickol Gallovich
Zdroj: YouTube.com
Ošemetné sociální sítě

Matka našla na cizím profilu fotku své čtyřleté dcery. Vysvětlení ji naprosto šokovalo!

Maminka Nickol Gallovich z Texasu jednou byla upozorněna, že má někdo na cizím profilu hned v profilovce fotku její čtyřleté holčičky. Zjistila, o co jde a vysvětlení ji úplně odrovnalo...

Nickol Gallovich je trojnásobnou milující maminkou a svou radost ráda sdílela i na síti. Avšak do doby, kdy jí jednoho dne neznámý člověk kontaktoval se svým podivným nálezem. Objevil fotku s její čtyřletou dcerkou Macy, u které si všiml, že stejnou má žena na svém Facebooku. Poslal jí odkaz s fotkou a žena byla zděšena. Fotka její dcery byla na stránkách cizího muže, kterého neznala, a co dokonce bylo horší, dotyčný ji měl jako hlavní profilovou fotku.

Matka tvrdí, že muže nezná a nemá s ním žádnou spojitost, i proto, že pochází z Arizony. A úplně nejděsivější věcí bylo, že muž tvrdil, že je to jeho vlastní dcera, která se údajně utopila! Po tomto šokujícím zážitku žena apeluje na všechny rodiče, aby si dávali pozor co vystavují své děti. Měli by v první řadě brát ohled na ně před touhou se s nimi chlubit.

Jeden z komentářů asi mluvil za mnoho uvědomělých rodičů. „To je právě ten důvod, proč moje děti nevystavuji". A tento nepříjemný zážitek je pro ženu také velké ponaučení, že už jen tak si svá dítka nevystaví. „Ano, existují staré obrázky. Ale první školní den, narozeniny, obrázky z prázdnin atd. už nechystám opakovat. Pokud moje rodina bude chtít vidět, jak moje děti vypadají a co dělají, mohou nás přijít navštívit," prozřela vyděšená matka.

 

Autor: ham

Diskuze