Terry a Anna - 1
Zdroj: Twitter
To chtělo trpělivost

NEPOCHOPÍTE: Rok nosila zásnubní prsten! Partner ji ale o ruku požádal až pak. Neuvěříte, jak se to stalo!

Neuvěřitelný šok zažila žena, když zjistila, že více než jeden celý rok nosí svůj zásnubní prsten u sebe. Zjistila to až poté, co jí její přítel požádal o ruku.

7 fotek
Terry vymyslel pro svou přítelkyni překvapení, na které nejspíš do konce života nezapomene. Někteří romantičtí muži se snaží svým milovaným nastávajícím vymyslet co nejvíce originální žádost o ruku. Terry ale udělal něco, co jen tak nevidí. Když Terry slavil se svou přítelkyní Annou roční výročí, tak jí k té příležitosti vyrobil překrásný náhrdelník z huonské borovice.

Nebyl to ale jen tak obyčejný náhrdelník. Terry do něj ukryl zásnubní prsten pro Annu. Od té doby nenastal prakticky jediný den, kdyby Anna neměla náhrdelník na sobě. Terry musel po celou tu dobu bedlivě střežit své tajemství a být trpělivý.

Po roce se konečně odhodlal a svou přítelkyni Annu požádal o ruku. K žádosti došlo ve Skotsku v jeskyni, která se v překladu jmenuje „skryto“ ve starých norštinách. Když Annu požádal o roku a nožem otevřel náhrdelník, její překvapení bylo neuvěřitelné. „To tam bylo po celou dobu? Mohla jsem to ztratit, ty idiote,“ řekla Anna lapajíc po dechu. Terry navíc celý rok fotograficky dokumentoval a následně vytvořil video, které dojalo celý internet. Romantický nápad, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze