Briana Fletcher - 1
Zdroj: Twitter
Nelehký osud

Žena nemá od narození většinu vagíny. Naštvaný partner ji hnusně ponížil

Kanaďanka Briana Fletcher (23) je od narození skoro bez vagíny. Přítele ale měla, protože i když komplikovaně, tak sex u ní možný byl. On však jejího handicapu zneužíval ve chvílích, kdy se hádali, opravdu krutým způsobem.

Briana se narodila bez dvou třetin vagíny. Jejímu handicapu se říká Mayerův-Rokitanského-Küsterův syndrom. Kromě větší části genitálu jí chybí i celá děloh, a tak se smířila s tím, že se nikdy nestane matkou.

Intimně žít ale překvapivě může. „Používám lubrikační gel a musí se na to jít velmi pomalu, abychom si to mohli užít,“ prozradila Briana deníku Daily Mail, jaký je sexuální život s tímto postižením.

Bývalý partner se ale nechoval zrovna ukázkově. Kdykoliv měl možnost a byl naštvaný, vyčetl dívce její tělesný nedostatek. „Akceptoval to, ale rád využíval toho, že mi může předhazovat, že nejsem skutečná žena. Ale já jsem žena. A to i bez ohledu na to, jestli menstruuji a nebo ne,“ říká odhodlaně mladá Kanaďanka.

Mayerovým-Rokitanského-Küsterovým syndromem trpí na světě přibližně každá pátá žena. Může to být dědičné, pokud dotyčná žena nemá postižení natolik rozsáhle a může mít vlastní děti.

Autor: bin

Diskuze