Mary Thomson - 5
Zdroj: Instagram
Morf

ŽIVÝ CHAMELEON! Tato dívka má mnoho mužů. Pokaždé totiž vypadá zcela jinak!

Mary Thomson mění vizáž takovým způsobem, že by se ani chameleon za tak dokonalé proměny nemusel stydět. Skrývá se za těmito kráskami opravdu jen jedna dívka?

9 fotek
Mary vypadá už na první pohled jako sličné děvče, které bude pro každou špatnost. Když se podíváte na fotky na jejím Instagramu, kde vystupuje pod přezdívkou 'suprmaryface', položíte si zákonitě otázku "A kdo jsou ty ostatní dívky, proč je tam proboha má?". Při hodně důkladném prozkoumání však zjistíte, že je to tatáž osoba!

Mary se vyžívá ve změnách svého vzhledu. A že jsou to změny skutečně radikální. Při projetí všech fotek brzy přijdete na to, že brunetka, blondýnka, i dívka s barevnými vlasy, jednou silně nalíčená, jednou téměř vůbec, jednou tajemná, jednou vysmátá, není nikdo jiý než Mary.

Co především prozrazuje její identitu, je bujné poprsí. Dekolt, za který by se nemusela stydět ani samotná Pamela Anderson, nenechá chladným nikoho. Muži obdivují, ženy spíše závidí. Dívka se dokáže proměnit i v některé známé postavy. Ačkoliv její poměny pro přílišnou obscénnost a provokaci, nejsou příliš autentické...

Podívejte se na rajcovní galerii!
 

Autor: bin

Diskuze