Holly Eudy zjistila hroznou věc o svém partnerovi - 1
Zdroj: Profimedia / Youtube
Šílené!

Žena měla 10 let skvělý vztah. Netušila, jaké OHAVNÉ tajemství před ní přítel skrývá!

Byla to velká láska! Žena měla 10 let vztah s mužem, který skrýval jedno vleké tajemství a nejen před ní. Když zjistila, jaké ohavnosti udělal, není divu, že byla v naprostém šoku!

3 fotky
Holly Eudy (36) deset let chodila s Toddem Kohlheppem (46), který se živil jako realitní agent ve Spartanburgu v jižní Karolíně. Byla to vleká láska a pro Holly Todd moc znamenal. Myslela si, že ho po tolika letech velmi dobře zná. To byl ale velký omyl!

Až vloni Holly zjistila, že má její milý na svědomí hned několik lidských životů. Todda v listopadu minulého roku zatkli za únos Kaly Brown. Objevili ji v kontejneru blízko jeho domu. Na krku měla stopy po škrcení. Policii řekla, že před jejími zraky tedd zastřelil jejího přítele Charlieho Carvera a na zahradě pohřbil další těla.

Holly byla v šoku, když se Tedd přiznal k vraždě sedmi lidí a později ještě k vraždě dalších čtyř lidí, jejich smrt se policii nedařilo objasnit dlouhých 13 let. za své hrůzné činy dostal Todd Kohlhepp sedm doživotních trestů.

"Byl ke mně vždy pozorný a já jsem se díky němu cítila být velmi důležitá. Ale uvnitř jsem tušila, že přede mnou asi něco skrývá," řekla Holly pro magazín Inside Editon. Že před ní tajit ale takové zvěrstvo, to ji nenapadlo ani v tom nejhorším snu.

Autor: mk

Diskuze