Ayleigh McGhee
Zdroj: Instagram, ayleighmcgheex
Prásk.tv

Blondýnka si celou noc stěžovala na bolest nohou. Až je uvidíte, pochopíte!

Skotka Ayleigh McGheeová vyrazila na párty se svými kamarádkami a pořádně se na to vyfikla. Celou dobu si ale stěžovala, že ji v jehlových sandálkách neuvěřitelně bolí nohy. Až ráno přišla na to proč.

Měl to být pořádně odvázaný babinec, pro Ayleigh se ale povyražení s kamarádkami rychle změnil v noc plnou bolesti. Bolely ji nohy na vysokých jehlách, na které je přitom zvyklá a nosí je ráda.

 

Ayleigh nechtěla zmařit skvěle rozjetý večer, a tak se snažila bavit i přes neutuchající bolest. Až druhý den zjistila, proč ji elegantní sandálky tak ničily. A nebyla by to správná kamarádka, kdyby se s jejím trapasem nesvěřila.

 

Georgia Henryová tak pobavila celý svět tweetem, ke kterému přiložila fotku sexy blondýnky. Ayleigh na snímku stojí v kuchyni domu, kde se párty odehrávala. Na první pohled na ní není nic divného, při tom druhém už to ale zaznamená asi každý.

 

 

"Ayleigh celou noc naříkala, že nemůže v těch botách chodit. Až ráno přitom zjistila, že je má opačně," napsala Georgia na twitteru, a tak ostudu její kamarádky pochopil i ten, kdo by si jejích nohou přece jen nevšiml.

 

 

Vaše dítě v noci trpí bezdůvodnou bolestí? Víme, co mu uleví!
Jak přežít práci ve stoje, aby tě nohy neboly

Autor: epa

Diskuze