Zajímavý pár - 1
Zdroj: Instagram
Když jí miluješ, není co řešit

Obézní dívka chodí se svalovcem, kterého by chtěla každá! Sbalila ho na to nejzásadnější

Dlouhodobý trend dokonalých a štíhlých těl už je tak trochu nuda a je to otravné, protože televize a časopisy často ukazují vychrtlé ženy, kterých ve skutečnosti není mnoho. Skutečné ženy mají do modelek daleko, ale neznamená to, že by měly mít kvůli tomu nízké sebevědomí a byly by se sebou nespokojené. Důkazem je toho mladá dívka Jazzy, která inspiruje mnohé boubelky!

6 fotek
Příkladem je toho i mladá žena Jazzy. Záhyby na její tělem nejsou žádným hendikepem pro její psychiku ani sebevědomí. Ví, že ta hlavní krása se skrývá uvnitř. Je sice pro oči neviditelná, ale pro lásku nejdůležitější. A její pozitivní myšlení a lásku ke svému tělu sdílí i její letitý přítel, jehož tělo zdobí samý sval a pořádné břišáky. Na první pohled nesourodá dvojice dává ráda svou lásku na odiv na sociální síti. On ji totiž nemiluje kvůli zevnějšku, ale kvůli tomu, jaké má srdce a jaká je uvnitř. A to je přeci nejdůležitější.

Žena se nestydí ukázat ani ve spodním prádle, kde s hrdostí hlásá, že miluje své tělo, rodinu a život. Když však umístila fotku se svým přítelem v plavkách, jak vylézají z moře, je na první pohled patrné, jak nesourodý pár to je. Její přítel vypadá jako kdyby se narodil v posilovně. K fotce však naspala: „Dlouhé roky tento muž miluje každý záhyb na mém těle i všechna znaménka. Nechápu to! Jak on může milovat něco tak nedokonalého jako jsem já...,“ a tím strhla na sebe pořádný kus pozornosti. Ne všechny komentáře byly pochvalné.

Na Jazzy se snesla kritika ohledně její postavy, jak je silná a vypadá nezdravě. A i když na ni její přítel nedá dopustit, přece jen se radši rozhodla zajít do posilovny, aby všem haterům ukázala, že se nezanedbává. A nechala se samozřejmě u toho vyfotit. A co si myslíte o tomto páru vy?

Jak vypadat hubenější? Triky plnoštíhlých celebrit!
Tahle dívka vás namotivuje ke cvičení! Zhubla 8 KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ!

Autor: ham

Diskuze