Žena u počítače - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
To se tedy vyplatilo...

Žena dostala vysokou pokutu, protože přišla manželovi na nevěru. Nepochopíte, za co ji žaloval!

Přijít manželovi na nevěru je nepříjemné. O to víc, když vás pak zažaluje a ještě kvůli němu dostanete podmínku s tučnou pokutou.

Tento případ se odehrál ve Švýcarsku. Žena trochu pátrala po nějakých indiciích, které by dokázaly nevěru jejího manžela. netrvalo dlouho a v jeho počítači brzo zjistila, že jí je muž skutečně nevěrný a to dokonce s několika ženami.

Podezření na nevěru dostala po tom, co si manžel založil nový e-mail. Do té doby měli společný počítač a znali všechna hesla k účtům. Její domněnky se potvrdily, a tak když to manželovi řekla, opustil ji. To ale není vše! pak na ni podal žalobu za to, že se mu nabourala do jeho soukromých věcí. Žena tak stala u soudu a nakonec byla ráda, že nedostala až tři roky za mřížemi.

Z procesu vyvázla podle afr.com nakonec JEN s dvouletou podmínkou a více jak 30 tisícovou pokutou. Podle švýcarských zákonů je totiž nabourání se do cizího mailu proti vůli jeho uživatele trestný čin. Že ale muž dělal celou dobu ze své manželky idiota a podváděl ji, kudy chodil, na to už zákon nic neříká...
 

Autor: bin

Diskuze