Kirsty Matthews a její prank na přítele - 1
Zdroj: YouTube.com
Co v něm bylo?

Dívka udělala hladovému partnerovi jeho oblíbený sendvič. Při bližším prozkoumání svačiny strnul hrůzou!

Mladík dostal hlad, a tak mu přítelkyně udělala ke svačině na pohled chutný sendvič. Když se ale podíval blíž, všiml si, že se sendvičem není vše v pořádku. Ne, plíseň není to, co v chlebu objevil!

3 fotky
Kirsty Matthews má poněkud zvláštní smysl pro humor, který není zrovna pro každého. Například minule se rozhodla přidat svému milenci Danielu Brookesovi do jídla nebezpečného tvora. Konkrétně se jednalo o tarantuli, kterou zákeřně ukryla do jednoho z toustů pro svého chlapce.

Pak mu děsivou svačinu donesla a s úsměvem pozorovala, jak si na ní pochutnává. Pavouka zakrývala vrstva šunky a sýra, takže bylo téměř nemožné ho najít. Jeho přítomnost odhalil až výraz Kirsty, jejíž škodolibost se nedala přehlédnout. Muž následně toust rozevřel a se zděšením zjistil, že jeho ústa dělil od tarantule jen kousek!

Jídlo pak pohodil a utekl. Bohužel se nejednalo o trestný čin, protože mrtvá tarantule není životu nebezpečná. Nicméně stále zůstává pořádně nechutná. Kirsty se tak za svůj zvrácený vtípek dočká leda tak odplaty. Na tuhle partnerku je třeba mít nervy ze železa a nervy z oceli.
 

Autor: Beat

Diskuze