Emma Irvine - 1
Zdroj: Instagram
Konečně se dočkala

Žena byla tak obézní, že si sama neoholila nohy! Rozhodla se rapidně zhubnout a dnes z ní muži šílí

Žena se stravovala výhradně ve stáncích s rychlým občerstvením. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a dostala se na děsivých 108 kilogramů! Tloušťka ji bránila v péči o své dvě děti, a tak se rozhodla pro razantní řešení. Jak se jí podařilo zhubnout?

8 fotek
Emma Irvine (28 )se nikdy nestravovala zrovna zdravě. To se dost odráželo na její postavě. Vše se ještě zhoršilo, když se stala matkou dvou dětí, a to sedmileté dcery Abbey a čtyřletého Deana. Zvykla si po nich dojídat zbytky a váha šla rychle nahoru. Časem se dostala až na 108 kilogramů. S touto váhou si už nedokázala ani oholit nohy. Na takové zavázání tkaniček mohla rovnou zapomenout.

Tehdy si uvědomila, že tím časem začnou trpět hlavně děti. Byla si jistá, že dieta nebude řešením, protože u žádné nevydržela déle jak týden. Podstoupila proto operaci vertikálního pouzdra, během které ji byla odstraněna velká část žaludku. Následně musela od základu změřit své stravovací návyky. Místo hamburgerů, které si ráda dopřávala k obědu, teď jí jen dietní pečivo se šunkou a rajčaty. Velkou mísu špaget večer u televize zase nahradila brokolicí. Ničeho ale nelituje. Během posledních dvou let zhubla padesát kilo! To je skoro polovina její předchozí hmotnosti.

Konečně teď může dělat věci, které nikdy nedělala. Hrát si s dětmi, hýbat se, sportovat. Také se cítí mnohem lépe a co je hlavní? Konečně si už může oholit nohy. Krásná práce, jen tak dál!

Autor: Beat

Diskuze