Znásilnění - 2
Zdroj: Thinkstockphotos
Dobře mu tak

Žena byla na dovolené znásilněna: Policie muže snadno a rychle dopadla! Udělal totiž hloupou chybu

Mladá žena (23) si na dovolené zažila pořádné peklo! Místo zábavy a dobrého pocitu z nových zážitků, má teď spíše trauma. Během dovolené ve Španělsku byla surově znásilněna. Toho policie brzy dopadla, kvůli jeho hloupé chybě.

Mladá žena z Británie, která si nepřála být jmenována, vyrazila za zábavou v letovisku Costa del Sol. Tam vše ještě proběhlo naprosto normálně a dívka se v brzkých ranních hodinách vracela do svého apartmánu. Během cesty najednou dostala ránu do obličeje od neznámého muže. Rázem ztratila vědomí. Když se probrala, od pasu dolů byla nahá. Mladík ji znásilnil! Zjistila, že jí tkaé chybí mobilní telefon.

Muž údajně utekl, když jí šla na pomoc kolemjdoucí žena. Policie útočníka, kterým byl 22letý mladík, do 48 hodin dopadla. Ten se totiž dopustil hloupé chyby - s ukradnutým telefonem si dělal selfie fotky se svými přáteli a ty se automaticky nahrávaly na účet Google Drive jeho majitelky.

,, Podezřelý, 22letý Španěl, je obviněn ze sexuálního útoku a krádeže. V době zadržení měl u sebe mobilní telefon oběti. Oběť byla ošetřena v místním zdravotním zařízení, které po útoku vyhledala," řekl pro britský deník Metro tamní policejní mluvčí.

Autor: mk

Diskuze