Otitis - 1
Zdroj: Instagram
To je až dojemné..

Žena zachránila bílou kočku, které se kvůli jejím uším zbavili i původní majitelé! Ta jí na oplátku pomohla

Studentka Molly Lichtenwalkner, která trpěla úzkostí, se rozhodla adoptovat kočičku jménem Otitis, což v překladu znamená „akutní zánět středního ucha“. Co je na této kočičce zvláštní?

10 fotek
Bývalí majítelé dali kočičku do Asociace Baltimore poté, co prodělala odstranění sluchových orgánů, jelikož v uších měla cysty. Molly ale věděla, jak pečovat o takové zvíře, jelikož už doma měla jedno hluché štěňátko. Později se ukázalo, že kočička Otitis věděla, jak se zase postarat o Molly a o jeji úzkost.

„Měla jsem v sobě těžkou úzkost po autonehodě. Rozhodla jsem se, že nastal čas, abych si pořídila zvíře, aby mi pomohlo. Nic totiž nepomáhá více než přítulný domácí mazlíček,“ řekla Molly pro LoveMeow.

Molly si 9letou Otitis zamilovala na první pohled. Bývalí majítelé se jí bohužel museli vzdát, jelikož neměli dostatek prostředků na léčbu. Otitis je bez uší a ještě hluchá. Hned první den u Molly bylo na Otitis vidět, že je šťastná a začala jí dávat lásku a neustále byla u ní.

Molly se s ní cítí skvěle. Její úzkost se postupně snižovala. „Ona je jediná věc, která mě uklidní. Je to to nejlepší, co jsem kdy mohla udělat. Nezachránila jsem já ji, ona zachránila mě,“ řekla Molly pro LoveMeow.
 

Autor: mak

Diskuze