Prince George - 2
Zdroj: Profimedia
To není normální

Čtyřicetiletá žena obtěžovala prince George: Neuvěříte, čeho byla schopná!

Nezaměstnaná léčitelka Louise Chantry z West Sussexu z Anglie je natolik zamilovaná do královské rodiny, zejména do prince Williama (35), Kate (35) a jejich dvou dětí, že její touha zašla až za hranu zákona. Byla obviněna ze stalkingu prince George (4). A na svědomí má toho více!

6 fotek
Když šel před nedávnem poprvé malý prince George (4) do privátní školy v Battersea, byl to velký den nejen pro samotnou královskou rodinu. Svého synka doprovázel hrdý a šťastný otec princ William (35). Jeho žena Kate (35) se tohoto významného dne bohužel nemohla zúčastnit kvůli silným nevolnostem, které ji provází při čekání na jejich třetího potomka. To se však nakonec ukázalo, že to nebyl ten hlavní problém.

Pěkné nepříjemnosti a ostudu si zajistila jistá nezaměstnaná žena Louise Chantry (40), rádoby holistická léčitelka. Ta údajně v tento slavnostní den pronásledovala malého prince George při své premiérové cestě do školy v jihozápadní části Londýna, kde roční školné vyjde na 20 tisíc liber (cca 585 tisíc Kč). Žena se ten den údajně objevila dvakrát během 24 hodin ve škole malého prince. Podezřelá byla zadržena a nakonec bylo zjištěno, že to nebyl jen momentální rozmar. Už letos se dopustila podvodu v hotelu, kdy nezaplatila účty, ale byla nakonec propuštěna na kauci 100 liber (cca 3000 tisíce Kč).

Žena byla zatčená hned druhý den, protože na sebe upozornila, když se vloupala do školní budovy a následně prasklo její pronásledování. Její matka se jí však snaží její chování omluvit. Rhona Crawford z Bath (75) tvrdí. „Georgovi by neublížila. Byl by s ní v bezpečí. Jen miluje královskou rodinu a jejich děti," snažila se uklidnit veřejnost. Její láska ke královské rodině údajně pramenní z toho, že reprezentují ideální rodinný život, který by si přála mít také. „Je pod velkým stresem. Nemá žádné děti, chce stabilitu, domov, v nemž by byla šťastná. Jsem velmi smutná z toho co se stalo, je to hrozný čin" dodala nešťastná matka. A co si myslíte vy? Je to omluvitelné chování?
 

Autor: ham

Diskuze