Luke Perry
Zdroj: Profimedia
Luke Perry (†52) měl mrtvici

Donna, Brenda i Steve: Hvězdy z Beverly Hills 90210 posílají vzkazy do nebe

Kdo by neznal herce Luka Perryho (†52), který se do povědomí diváků dostal především postavou Dylana MacKaye ze seriálu Beverly Hills 90210. Byl to lamač dívčích srdcí a na kráse neztrácel ani po padesátce. V pondělí podlehl následkům mozkové mrtvice, kterou prodělal minulý týden ve středu. Jeho smrt zasáhla nejen kolegy z teenagerovského seriálu.

11 fotek
Gabrielle Carterisová (58) neboli Andrea Zuckerman pro CNN zveřejnila takovéto vyjádření: „Mám naprosto zlomené srdce. Luke byl obrovskou silou v životě tolika lidí. Byl velmi citlivá duše, velkorysý a bojoval za všechny psance. Byl silným hlasem a obhájcem, který bude chybět všem, kdo ho znali. Zanechal po sobě stopu – nikdy nebude zapomenut.“

Ian Ziering (54) ala Steve Sanders poslal Dylanovi vzkaz: „Nejdražší Luku, navždy se budu těšit z láskyplných vzpomínek, které jsme spolu sdíleli za posledních třicet let. Ať je tvá další cesta obohacena řadou úžasných duší, které odešly před tebou. Stejně tak, jako ty jsi obohatil ty, které necháváš za sebou. Bože, prosím, dej mu sedadlo blízko u tebe, zaslouží si to."

Tori Spelling neboli Donna Martinová se také vyjádřila k odchodu svého kamaráda.: "Jsem v naprostém šoku. Mé srdce je zlomené. Je mi strašně líto jeho dětí, Jacka a Sophie, které tolik miloval a byl na ně tak pyšný. Milovala jsem ho, byl jako můj bratr, vždycky mě ochraňoval. Byl jedním z nejskromnějších a nejmilejších lidí, které jsem kdy potkala. Jsem vděčna za roky přátelství, které nás pojily.“

Poté, co si sama Brenda Walshová neboli Shannen Dohertyová (47) prodělala rakovinu prsu, nevzdávala víru ani pro svého filmového přítele a životního kamaráda a posílala mu vzkaz.: „Můj příteli. Držím tě pevně a dávám ti svou sílu. Ty na to máš.“ Bohužel však toto přání nebylo vyslyšeno a když Luke svůj boj prohrál, vyjádřila se Shannen pro časopis People. :„"Jsem naprosto zlomená a v šoku. Ztratila jsem velkého přítele. Mám na Luka tolik vzpomínek, které mi vždycky vykouzlí úsměv ve tváři a které budou navždy vepsány v mém srdci i v mé mysli. Luke byl chytrý, skromný, tichý a opravdový muž se zlatým srdcem. Kontaktoval mě, když se u mě objevil nádor. Bylo to po letech, byli jsme starší a moudřejší, ale to pouto přetrvalo."

Ztráta herce nebyla rána pouze pro kolegy ze seriálu, ale i pro celý Hollywood. Leonardo Di Caprio se také vyjádřil: „Luke byl talentovaný umělec s nesmírně dobrým srdcem. Byla to čest s ním pracovat. Mé myšlenky jsou nyní s jeho nejbližšími a milovanými."

Charlie Sheen své vyjádření také zveřejnil: „L.P. Díky tobě byla každá situace lepší, můj chlape. Tvá elegance, tvůj důvtip, tvé kouzlo a tvé velké srdce inspirovaly a okouzlily tak moc z nás, při nespočtu příležitostí, s brilantní jasností. Odpočívejte v pokoji, dobrý muži. Jsem opravdu poctěný, že jsem tě celé ty roky znal.“

I mezi českými hvězdami se najdou příznivci tohoto herce, například Eva Decastelo zveřejnila příspěvek na svém  Instagramu.:"R.I.P. Moje dětsví a puberta je definitivně pryč. Největší platonická láska umřela.Díky za spoustu holčičích snů." Celebrity svá vyjádření zveřejnily na sociálních sítích. 

Autor: ad

Diskuze