Marie Robinson - 1
Zdroj: facebook.com
Zvláštní náhoda?

Zemřel jí syn, a tak navštívila jeho hrob. Na místě pak od něj dostala neuvěřitelné znamení!

Marie Robinson (45) měla syna Jacka. Ten prohrál boj s těžkou nemocí a zemřel. Po třech letech šla žena navštívit jeho hrob, a přála si, aby jí dal Jack nějaké znamení. A opravdu se stalo!

8 fotek
Marie Robinson měla čtyřletého syna Jacka. Tomu začátkem roku 2014 diagnostikovali lékaři to nejhorší - chlapec měl neoperovatelný nádor na mozku. Po několika měsících zemřel a Marie se ze smrtijediného syna sesypala.

Chodila mu pravidelně na hrob dávat kytky a udržovatho v celkové čistotě. A tak když to byly přesně tři roky do nešťastné smrti jejího syna, bylo jasné, že ten den tam zkrátka musí. Když dorazila k místu, kde je chlapec pochován, začala se modlit, aby jí dal nějaké znamení, že je stále s ní, ikdyž v jiném světě. A stalo se!

Ona to za znamení alespoň považuje. V momentě, dky o něj prosila, si totiž na náhrobní kámen sedl ptáček. A ne ledajaký - byla to červenka. Červenky jsou totiž spojovány s posmrtným životem, což žena dobře věděla. Proto neměla pochyb, že je to ono vymodlené znamení, které po synovi chtěla... A co vy, věříte v posmrtný život?

Autor: bin

Diskuze