Jiří Laštovka
Zdroj: Facebook / TV Nova
Upřímnou soustrast

Zemřel herec Jiří Laštovka (†39): Zahrál si i v seriálech Policie Modrava a Ordinace v růžové zahradě

Do hereckého nebe odešel další mladý člověk. Zemřel Jiří Laštovka, který si zahrál například v seriálech Policie Modrava nebo Ordinace v růžové zahradě.

4 fotky
Herec Jiří Laštovka, který si zahrál i v seriálech televize Nova jako jsou Policie Modrava nebo Ordinace v růžové zahradě, kde hrál v sedmi epizodách roli Petra Šídla, bohužel zemřel. O jeho úmrtí dne informovalo divadlo Minor, v kterém Laštovka působil.

"Dozvěděli jsme se smutnou zprávu, že nás v uplynulých dnech opustil skvělý herec a kamarád Jiří Laštovka. Vzpomínáme na něj," napsal divadelní spolek na sociální síť.

"Jiří Laštovka působil v divadle Minor jako herec od roku 2004 a ztvárnil zde řadu nezapomenutelných rolí jako např.: Vinnetoua, kouzelníka v Neználkovi, Jima Hawkinse z Ostrova pokladů, či nejmladšího hocha z Klapzubovy jedenáctky. Byl skvělým komikem, parťákem plným energie, kterého měl každý rád,“ uvedla dramaturgyně divadla Minor Petra Zichová pro TN.cz.

„Naposledy hrál v Minoru před dvěma týdny v inscenaci Hon na Jednorožce. Některým kolegům přišel posmutnělý," dodala. Okolnosti úmrtí mladého herce nejsou prozatím známy.

Autor: mk

Diskuze