Tajný vchod na párty
Zdroj: YouTube.com
Alenka v říši divů...

Ze záchoda na festivalu dlouho nikdo nevycházel. Když mladík dveře otevřel, všichni zkoprněli!

Existuje jedna část hudebních festivalů, kde chcete trávit co nejméně času, a to jsou toalety. Jelikož jsou podstatnou součástí každé větší venkovní události, stanou se celkem brzy nechutnou páchnoucí oblastí, kde se vyskytují nevýslovné věci.

Nicméně pokud jste náhodou byli na Sziget festivalu v Budapešti v Maďarsku, mohlo stát za to podívat se na mobilní toalety, protože obsahovaly přímo epickou „skrýš“. Ale nebyli byste sami, kdo by tuto tajnou chodbu na párty neobjevil. Před zjevně „obsazenou“ toaletou čekalo spousta lidí úplně marně.

Na videozáznamu můžete vidět muže, který frontu předběhne a mobilní záchod otevře. Jaké je však pro všechny překvapení, když zde žádný záchod není, ale místo toho muž projde chodbičkou na luxusní mejdan. Spousta lidí, hudba, drinky... Tak tohle je opravdu překvápko!

Video olajkovalo více než 41 000 lidí a sdílelo ho 33 000 dalších. Mnozí si myslí, že je tato myšlenka přímo geniální. Tak snad se pořadatelé festivalů nechají na příští rok inspirovat a zajistí toto dobrodružství co nejvíce lidem. Konečně se budete na toalety těšit!

Čím trpí vaše tělo na party? A jak mu pomoci?
Víte, co pijete aneb Sedm zajímavostí, kterými oslníte na každé párty

Autor: niž

Diskuze