Michael Schumacher - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Nedá se nic dělat...

Neúcta k Schumacherovi: Formule 1 naštvala fanoušky zraněného závodníka!

Je to už přes tři roky, co se slavný závodník Michael Schumacher (48) zranil v Alpách. Jeho příznivci na automobilovou legendu stále nezapoměli, a tak je gesto stáje Formule 1 pořádně naštvalo!

6 fotek
Ještě donedávna zdobil závodní vůz Mercedesu nápis „KeepFightingMichael" což v překladu znamená „Nepřestávej bojovat, Michaeli“. Ten podporoval závodníka, který se na konci roku 2013 vážně zranil během lyžování.

Několik měsíců ho lékaři udržovali v umělém spánku, ale jeho stav se nelepšil. Poté ho poslali do domácího ošetřování v Glandu u Ženevského jezera. Od té doby o něm nejsou žádné ověřené zprávy. Nejspíš je na tom pořád stejně špatně, protože když napsal magazín Bunte článek o zlepšení závodníkova zdravontího stavu, tak ho okamžitě žalovali. Fanoušci stále věří, že se uzdraví. Proto je odstranění motivujícího nápisu tolik rozzuřilo! Jako kdyby stáj už nevěřila v Schumacherovo zdraví!

Mercedes se ale brání tím, že logo bylo odstraněno, aby ho mohli v budoucnu využít jinak. Podle jejich slov spolupráce s Michaelovou rodinou nekončí a budou s nimi spolupracovat na jiných projektech. Snad se Schumacherův stav ještě někdy v budoucnu zlepší a  objeví se na veřejnosti.

Autor: Beat

Diskuze