To jsou těla

Že má Dara Rolins pořádný pekáč buchet, ví každý. Neuvěříte ale, jaké břišáky má její dcera (10)! FOTO

Zpěvačka Dara Rolins (46) vyrazila s dcerou Laurou na dovolenou na Bali. Vystavila vypracované tělo v plavkách. Pořádné břišáky má ale už i její dcera.

9 fotek
Slovenská zpěvačka Dara Rolins se po obrovském množství práce rozhodla načerpat novou energii a s dcerou odjela na Bali. Na indonéském ostrově tráví téměř každé léto. Odtamtud posílá pravidelně pozdravy svým fanouškům na sociálních sítích.

Letos se Dara Rolins odvázala více, než v předchozích letech. Sexy fotkami v plavkách svůj Instagram plní ve velkém. Na její vypracované tělo je radost pohledět a mnohé mladší ženy mohou zpěvačce tělo jen závidět. Ve 46 letech má Dara Rolins parádní postavu a je vidět, že na sobě opravdu tvrdě dře. Pokaždé, když se svlékne do plavek, zdá se, jakoby bylo její tělo ještě lepší než naposledy.

Nejen Dara, ale také její dcerka Laura má parádní postavu. Vypadá to, že s maminkou sdílí nadšení pro fitness. Na to, že je jí teprve 10, už má pořádné břišáky. To je ostatně vidět i na fotografii, kde ji Dara zvěčnila s moderátorem Leošem Marešem, s kterým se na Bali potkaly.

Účinná cesta k PLOCHÉMU BŘICHU: Bez výmluv!
Pět osvědčených cviků pro pevnější břicho

 

Autor: mk

Diskuze