Kylie Jenner
Zdroj: Instagram
Melouny

To vypadá na plastiku: Kočičce Kylie Jenner ze dne na den vyrostla prsa!

Kylie Jenner (19) je stejně jako její starší sestry od přírody velmi kvalitně vyvinutá. Prsa jí ale v poslední době znatelně vyrostla. Má kráska silikony? Podívejte se!

8 fotek
Kylie ještě ani není oficiálně plnoletá a už teď je předmětem touhy mnoha mužů. Nejmladší z Kardashianek nezapře své starší sestry, které stejně jako ona oplývají poněkud korpulentnějším pozadím. Na Kim (35) sice Kylie ještě nemá, ale lze věřit tomu, že to za tu řádku let ještě stihne dohnat.

Kromě velkého zadku, rtů a očí má sexy hvězdička velmi kvalitně obdařený i hrudník. Zvlště v poslední době. Kylie je velmi aktivní na Instagramu, kde své 'followers' prakticky dennodenně zahrnuje svými svůdnými selfíčky, a tak maí fanoušci možnost sledovat, jak se Kylie mění před očima.

Proto nikomu neuniklo, že se už tak dobře vyvinuté Kylie poněkud zvetšil objem hrudníku. Jak je to možné? Variant se nabízí více. Buď mladičká kráska trochu přibrala, a nebo je nedej bože těhotná. Ani jednu variantu ale nepotvrdila. Oficiálně se vyjádřila, aby tak utnula diskuzi ohledně jejích prsou. Prý se jí ňadra zvětšila kvůli hormonům a menstruačnímu cyklu. A všechny připravila na to, že jí bohužel zase brzy splasnou a nebude to tak velkolepá podívaná jako do teď. Tak ť se muži kochají, dokud je čím!

Autor: bin

Diskuze